Menu modulu

Diskuse

    Pro přístup k diskusím musíte být registrovaný uživatel. Registrovat se můžete po kliknutí na odkaz níže.

  • Registrace
Aktuality

4.11.2017

Informace k nové směrnici GDPR


celá zpráva >>
Moduly
Odkazy
Majetek 7.07 - 7.7.2005


  • Byl upraven Win prohlížeč sestav (EWinView.exe ve verzi 1.21) tak, aby se při dalším použití zobrazil v takovém okně, v němž byl spuštěn naposledy. Zároveň byly doplněny rychlé klávesy F6 pro skokové zmenšení nebo zvětšení okna prohlížeče a Esc pro ukončení prohlížeče.
  • Byl upraven chod roční závěrky pro hospodářský rok tak, aby umožňoval ve správný okamžik načíst specifikace majetku pro rok 2005. Podle platného znění zákona o dani z příjmů se používá v hospodářském roce zahájeném v průběhu roku 2004 znění zákona platné do 31.12.2004 a to až do ukončení tohoto hospodářského roku. Zároveň byla provedena úprava programu tak, aby v hospodářském roce pracoval s číselníky, které odpovídají roku, v němž byl hospodářský rok zahájen.
  • U odepisovaného dlouhodobého majetku je upraven přístup k položce "Par.34", pomocí níž se eviduje, zda byl uplatněn odečet daně u nového majetku podle par.34 zákona o dani z příjmu. Vzhledem k tomu, že pro období, v němž platí zákon o dani z příjmů ve znění platném od 1.1.2005, je možnost odečtu u nového majetku zrušena (je nahrazena zvýšením daňového odpisu), je u majetku nově pořízeného použití položky "Par.34" zablokováno..

Tiskni

K správné funkci webu nám pomáhají soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.   Další informace