Menu modulu

Diskuse

    Pro přístup k diskusím musíte být registrovaný uživatel. Registrovat se můžete po kliknutí na odkaz níže.

  • Registrace
Aktuality

4.11.2017

Informace k nové směrnici GDPR


celá zpráva >>
Moduly
Odkazy
Majetek 7.03 - 23.3.2005


  • Úprava testování podmínek generátoru v nastavení omezení výstupních údajů tak, aby bylo možno řadit více podmínek oddělených relací "nebo" za sebou.
  • Úprava testování počtu měsíců pro odpisy nehmotného majetku s určitou dobou odepisování, tak aby bylo možno použít jak hodnotu 36, 48, 60 i 72 měsíců, neboť výklad není jednoznačný, jak postupovat u nehmotného majetku zařazeného před 1.1.2005.
  • Oprava nastavení omezení výstupních údajů v sestavě odpisů za účetní období. Opravená definice sestavy je k dispozici po reinstalaci k samostatnému načtení do distribuční knihovny sestav nad dlouhodobým majetkem v knihovně EL21_NEW.ZGP. Z této knihovny můžeme novoudefinici ST_ODPIS_ROK načíst, pokud nereinstalujeme celou knihovnu EL21STAV.ZGP. Pro načtení je třeba program spustit s parametrem /L+ a načtení provést v generátoru nad dlouhodobým majetkem ve volbě Knihovna. Pokud chceme knihovnu EL21STAV.ZGP celou reinstalovat, musíme ji při instalaci nové verze označit ve výběru knihoven sestav.
  • Úprava programu pro spouštění pod operačním systémem Windows XP SP2, kde se projevilo, že operační systém chybně interpretuje některé funkce MS-DOS.
  • Doporučujeme všem uživatelům, aby si zkontrolovali pomocí sestavy u dlouhodobého majetku "Podlimitní rovnoměrné odpisy", zda nemají neúmyslně nastavené nižší rovnoměrné odpisy než povoluje zákon o dani z příjmů. Sestava je k dispozici už delší dobu, ale stále se stává, že obsluha programu uloží procento rovnoměrného odpisu nižší, které ale je také podle zákona přípustné. Zbytečně si tak ale snižujete daňové náklady, pokud máte nižší procento uvedeno omylem.

Tiskni

K správné funkci webu nám pomáhají soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.   Další informace