Menu modulu

Diskuse

    Pro přístup k diskusím musíte být registrovaný uživatel. Registrovat se můžete po kliknutí na odkaz níže.

  • Registrace
Aktuality

4.11.2017

Informace k nové směrnici GDPR


celá zpráva >>
Moduly
Odkazy

VERZE 11.02 – distribuce 23.02.2011

  • Verzi je možné instalovat zrychleným postupem, pouze pokud jsou používány standardní definice sestav v knihovnách sestav. Pročtěte si pozorně postup pro reinstalaci nové verze 10.04 pro případ, že používáte upravené definice distribučních sestav! Instalace verze 11.02 probíhá shodně s verzí 10.04.
  • Byla provedena oprava mechanismu zvětšení počtu definic v knihovně generátoru sestav, kde je standardně nastaveno maximum 50 definic. Pokud si uživatel do své knihovny definic sestav přidával 51.definici (což není obvyklé), měla se knihovna sestav automaticky zvětšit o 5 definic. Tento mechanismus ale selhával a vedl k havárii knihovny sestav. Tento problém je nyní je opraven a je možno přidávat další definice sestav nad počet 50.
  • Byla provedena úprava zadávání znaků z klávesnice tak, aby z numerické klávesnice byla vždy zadávána tečka, a to i v tom případě, že je klávesnice přepnuta na české znaky a standardně by v takovém případě měla být z numerické klávesnice zadána čárka.
  • Byla provedena úprava testování přerušení účetních odpisů. Tento údaj je v kartě majetku historicky a neměl by být už vůbec používán. Přesto se občas vyskytne uživatel, který upozornění o chybném nastavení přerušení účetních odpisů ignoruje. Upozornění je proto změněno na chybu, takže od této verze není možné provést zpracování, pokud budou nalezeny karty majetku s nastaveným přerušením účetního odpisu.
  • Zároveň byla provedena úprava kontrolních testů karet majetku, které při zjištění nastavení přerušení účetního odpisu v některé z karet nabídnou na závěr testu možnost hromadné opravy přerušení účetního odpisu. Záměna údajů v kartách majetku je upravena tak, aby umožňovala pouze zrušit přerušení účetních odpisů. Editace karty automaticky uloží kartu s vypnutým přerušením účetního odpisu.
  • Byla provedena úprava založení nové karty majetku, která má nyní standardně nastaveno přerušení daňového odepisování na Ne.

Tiskni

K správné funkci webu nám pomáhají soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.   Další informace