Menu modulu

Diskuse

    Pro přístup k diskusím musíte být registrovaný uživatel. Registrovat se můžete po kliknutí na odkaz níže.

  • Registrace
Aktuality

4.11.2017

Informace k nové směrnici GDPR


celá zpráva >>
Moduly
Odkazy

VERZE 11.01 – distribuce 25.01.2011

  • Verzi je možné instalovat zrychleným postupem, pouze pokud jsou používány standardní definice sestav v knihovnách sestav. Pročtěte si pozorně postup pro reinstalaci nové verze 10.04 pro případ, že používáte upravené definice distribučních sestav! Instalace verze 11.01 probíhá shodně s verzí 10.04.
  • Byl opraven výpis podkladu pro silniční daň, kde se chybně vypisoval počet měsíců přerušení, pokud bylo přerušení v jednotlivých měsících zadáno.
  • Byl upraven program pro stahování nových verzí, kde se nyní samostatně volí tlačítkem zobrazení informací o nových verzích (ta je přitom ještě volitelně buď ve formátu HTML nebo ve formátu PDF) a dalším tlačítkem pak stažení nové verze.
  • Zároveň bylo upraveno spouštění kontrol nové verze programu na internetu. Program nyní při startu zkontroluje po uplynutí určité doby existenci nové verze programu na internetu. Doba od jedné kontroly nové verze ke druhé kontrole je dána nastavením délky období v konfiguraci majetku, ale nejdelší dobou mezi dvěma kontrolami jsou přitom 4 měsíce. Automatická kontrola nové verze proběhne i když je kontrola verze při startu programu potlačena nastavením přepínače 665 Kontrola verze www při startu.
  • Vlastní kontrolu verze na internetu je možno stornovat, ovšem pokud je prošlé legislativní datum platnosti programu, bude při každém dalším startu programu vždy zobrazena výzva ke kontrole nové verze na internetu, dokud nebude verze programu aktualizována na verzi legislativně platnou.

Tiskni

K správné funkci webu nám pomáhají soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.   Další informace