Menu modulu

Diskuse

    Pro přístup k diskusím musíte být registrovaný uživatel. Registrovat se můžete po kliknutí na odkaz níže.

  • Registrace
Aktuality

4.11.2017

Informace k nové směrnici GDPR


celá zpráva >>
Moduly
Odkazy

VERZE 10.01 – distribuce 21.03.2010

  • Byla provedena oprava importu z formátu DBF Agrodat, kde se chybně načítal typ daňového odpisu.
  • Program pro prohlížení sestav EWinView.exe je v nové verzi 3.10 rozšířen o možnost rychlého přepínání mezi barevným a černobílým zobrazením textu sestavy. V nastavení tiskárny navíc přibyla volba Předvolené užití barevného výstupu, kterým je možno nastavit barevné nebo černobílé zobrazení sestavy jako základní hodnotu při načtení sestavy. Přepínání barevného a černobílého zobrazení je k dispozici i pomocí tlačítek v horním panelu nástrojů. Zároveň je nyní možné měnit nastavení barev zvýrazněných textů. Nastavení barev je v dispozici ve volbě Nastavení (F4), kde při poklepání na Text A, Text B nebo Text C v dolní části panelu je možné vybrat barvu pro tyto tři druhy textů. To umožňuje uživateli nastavit si barvy podle možností vlastní tiskárny.
  • Do menu programu byla přidána volba Obnova sestavy (F5), která umožňuje přímo z nabídky provést nové načtení sestavy s aktuálním uloženým nastavením tiskárny. Doposud byla tato volba dostupná jen na tlačítko.
  • Do menu programu byla přidána volba Profil (F3), která umožňuje změnit zobrazení sestavy podle nastavení uloženého k jednotlivým tiskárnám. Rychlým způsobem je tak možno se podívat na sestavu s nastavením, která jsme si uložili pro různé tiskárny. Použije se přitom veškeré nastavení uložené k tiskárně jako její profil (znaková sada, předvolba barevného nebo černobílého zobrazení, velikosti znaků pro různé šířky sestav, barvy zvýrazněných textů a barva pozadí.
  • Standardní hodnoty velikosti znaků pro různé šířky sestav byly zvýšeny, neboť jejich dosavadní hodnoty byly příliš malé a bylo je nutno vždy při nastavení nové tiskárny zvyšovat.
  • Nová funkčnost EWinView je popsána ve vestavěné nápovědě programu, která je dostupná za běhu prohlížeče sestav po stlačení <F1>.

Tiskni

K správné funkci webu nám pomáhají soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.   Další informace