Menu modulu

Diskuse

    Pro přístup k diskusím musíte být registrovaný uživatel. Registrovat se můžete po kliknutí na odkaz níže.

  • Registrace
Aktuality

4.11.2017

Informace k nové směrnici GDPR


celá zpráva >>
Moduly
Odkazy

VERZE 10.00 – distribuce 20.02.2010

  • Byly doplněny formuláře majetku pro výpisy sestav o nové údaje přidané do karty majetku v předcházejících verzích tak, aby distribuční formuláře obsahovaly všechny nové položky. Při reinstalaci nové verze se nové formuláře automaticky neinstalují!
  • Byla vydána nová kompletní dokumentace k programu ve verzi 10.00 ve formátu PDF. Tato dokumentace se zobrazuje z programu ve volbě Program- Dokumentace – Uživatelská, pokud je soubor dokumentace MAJETEK.PDF umístěn v adresáři s dokumentacemi (standardně C:MAJETEKEMDOK). Pokud tento soubor není k dispozici, nabídne se možnost stažení dokumentace v PDF formátu z internetu. Pokud stažení odmítneme, zobrazí se původní dokumentace ze souboru MAJETEK.DOK, která ale již není udržována. Základním souborem uživatelské dokumentace k programu je nadále dokumentace ve formátu PDF, k níž budou zveřejňovány změny tak jako dosud, tj. v této podobě, kterou právě čtete.

Tiskni

K správné funkci webu nám pomáhají soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.   Další informace