Menu modulu

Diskuse

    Pro přístup k diskusím musíte být registrovaný uživatel. Registrovat se můžete po kliknutí na odkaz níže.

  • Registrace
Aktuality

4.11.2017

Informace k nové směrnici GDPR


celá zpráva >>
Moduly
Odkazy
Majetek 8.01 - 31.1.2008


  • Byla provedena oprava rozdělení karty, kde se mohla projevit chyba v případě, že karta byla v roce rozdělení před rozdělením zhodnocena. V takovém případě je nutno stav obou částí vzniklých z rozdělení prověřit, zda při editaci zůstává na kartách cena, která dává součet původní ceny před rozdělením. Pokud se projeví chyba, je nutno u obou částí karty nejprve jednou změnou neúčetním druhem pohybu 02 zhodnocení z karty nejprve odstranit (výmazem data zhodnocení) a zároveň změnit cenu na kartě na částku odpovídající původnímu podílu z rozdělení. Pak je třeba další změnou karty neúčetním druhem pohybu 02 odpovídající část zhodnocení na kartu zase vložit.
  • Upřesnění k úpravám karet majetku po uzávěrce roku 2007:
    V případě, že opravu zatřídění automobilů z původní odpisové skupiny 1a (9) na odpisovou skupinu 2 provádíme na kartách majetku odepisovaných rovnoměrným odpisem (typ daňového odpisu 1), je nutno změnu provést nikoliv druhem pohybu 04, ale 02. Zároveň se změnou odpisové skupiny je totiž nutno v údaji "Procento odepisování" nastavit novou hodnotu procenta rovnoměrného odpisu, která je nejvýše 22.25 % u nezhodnoceného majetku a nejvýše 20.00 % u zhodnoceného majetku.

Download aktuální verze

Tiskni

K správné funkci webu nám pomáhají soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.   Další informace