Menu modulu

Diskuse

    Pro přístup k diskusím musíte být registrovaný uživatel. Registrovat se můžete po kliknutí na odkaz níže.

  • Registrace
Aktuality

4.11.2017

Informace k nové směrnici GDPR


celá zpráva >>
Moduly
Odkazy
Majetek 7.23 - 26.11.2006


  • Byla upravena struktura nabídek programu pro tvorbu sestav dlouhodobého majetku, kde je nyní nově volba Zatřídění majetku, která sdružuje nabídku sestav "Podrobně za SKP", "Součty za oddíly a specifikace" a "Součty za oddíly SKP". Nově je také zařazena volba Kalkulační údaje, která sdružuje nabídku sestav "Závody a střediska", "OJ2 - pracoviště" a "Stroje".
  • Do nabídky pro tvorbu sestav dlouhodobého majetku byla doplněna volba Seznam za pracovníky, která obdobně jako tato sestava pro krátkodobý majetek umožňuje vypsat seznam majetku podle jednotlivých odpovědných pracovníků uvedených v kartách majetku. Při reinstalaci je nutno reinstalovat celou knihovnu EL21STAV.ZGP nebo po reinstalaci spustit program s parametrem /L+ a načíst v generátoru dlouhodobého majetku novou definici sestavy ST_DM_SEZPR z knihovny EL21_723.ZGP.
  • Byla upravena kontrola nastaveného typu účetního odpisu pro nepodnikatelské subjekty, kde je nyní bez závad i použití plného odpisu při zařazení majetku.

Tiskni

K správné funkci webu nám pomáhají soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.   Další informace