Menu modulu

Diskuse

    Pro přístup k diskusím musíte být registrovaný uživatel. Registrovat se můžete po kliknutí na odkaz níže.

  • Registrace
Aktuality

4.11.2017

Informace k nové směrnici GDPR


celá zpráva >>
Moduly
Odkazy
Majetek 7.22 - 2.8.2006


  • Kontrola aktuálního stavu karet majetku byla rozšířena o kontrolu karet silniční daně. Tato kontrola je aktivní, pouze pokud je užití silniční daně zapnuto. Kontrola karet silniční daně vytváří protokol se seznamem karet majetku, jejichž silniční daň neodpovídá aktuálnímu nastavení v programu. Pomocí volby Správa dat - Speciální akce - Přepočet silniční daně je pak možno provést hromadnou změnu hodnot v kartách silniční daně nebo je možno karty silniční daně jednotlivě upravit editací.
  • Kontrola aktuálního stavu karet majetku byla upravena tak, že upozornění č. 210 o podlimitním procentu rovnoměrného odpisu se vypisuje pouze u majetku, který není plně daňově odepsán.
  • Kontrola aktuálního stavu karet majetku byla upravena tak, aby nebyly vyhodnoceny jako chybné karty nehmotného majetku z roku 2005 (mléčné kvóty).
  • Do nabídky Výstupy - Tvorba sestav - Dlouhodobý majetek byla doplněna volba Místní seznamy, která umožňuje vytvořit místní seznamy obdobné krátkodobému majetku. Při reinstalaci je nutno reinstalovat celou knihovnu EL21STAV.ZGP nebo po reinstalaci spustit program s parametrem /L+ a načíst novou definici sestavy ST_DM_MISEZ z knihovny EL21_722.ZGP.
  • Kontroly při importu z DBF formátu byly doplněny tak, aby se eliminovaly uživatelské chyby formátu dat DBF na vstupu (zadání písmen místo číslic, mezery místo nul v číselných údajích ap.).
  • Přepočet záznamů při zahájení prohlížení seznamu záznamů karet, dokladů nebo historie majetku je nyní možno přerušit klávesou . Nezobrazí se pak sice počet označených záznamů v záhlaví seznamu, ale výrazně se zkrátí přístup k datům, pokud je počet záznamů v seznamu velmi vysoký. Přepočet je v případě potřeby možno nadále aktivovat při již zobrazeném seznamu záznamů klávesou a dodatečně tak počet označených záznamů zjistit.

Tiskni

K správné funkci webu nám pomáhají soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.   Další informace