Menu modulu

Diskuse

    Pro přístup k diskusím musíte být registrovaný uživatel. Registrovat se můžete po kliknutí na odkaz níže.

  • Registrace
Aktuality

4.11.2017

Informace k nové směrnici GDPR


celá zpráva >>
Moduly
Odkazy
Majetek 7.12 - 28.11.2005


  • Oprava závěrky pro data silniční daně, kde se projevila závada při neukončení užívání vozidla před jeho vyřazením ze stavu majetku před závěrkou účetního období (roku). Nyní se automaticky vyřazení takových vozidel ze silniční daně provede při vstupu do každé volby tvorby sestav silniční daně. Závěrka účetního období (roku) provedená touto verzí již vyřazení vozidel za silniční daně provede automaticky.
  • Úprava kontrol stavu karet majetku pro případ vypnutého povinného přepínače užití účetních odpisů. Kontroly byly upraveny tak, aby respektovaly vypnutí užití účetních odpisů, ale zároveň bylo zařazeno upozornění na metodickou nesprávnost vypnutí užití účetních odpisů. Upozornění se zobrazí při každém spuštění programu a také při spuštění výpočtu odpisů nebo při měsíční závěrce. Uživatelé by neměli v takovém případě ve zpracování pokračovat a nejprve by měli nastavení programu a následně i obsah karet majetku uvést do souladu se zákonem o účetnictví. Přepínač užití účetních odpisů zůstává v programu pouze z historických důvodů. Oprava naplnění údaje procento užití pro majetek s typem daňového odpisu 7 (opis účetního odpisu), kde se po změnách pro nové typy daňových odpisů objevila chyba nenaplňování procenta užití hodnotou 100 %.

Tiskni

K správné funkci webu nám pomáhají soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich využitím.   Další informace